Pakiet brązowy

PAKIET BRĄZOWY

Soczewki korekcyjne w okularach sportowych to temat niełatwy choć dla nas – jako ekspertów –  jeden z ulubionych. PAKIET BRĄZOWY, to pakiet, który najczęściej wybierany jest w przypadku dzieci, które częściej mają wizytę u lekarza okulisty, co wiąże się z wielokrotną zmianą mocy noszonych szkieł.

Należy pamiętać, że soczewki okularowe w PAKIECIE BRĄZOWYM to soczewki plastikowe – utwardzone. Sprawdzą się jako wyjście ekonomiczne dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze sportowymi okularami korekcyjnymi – a sport uprawiają raczej okazjonalnie.  

PAKIET BRĄZOWY to:

  • Powłoka antyrefleksyjna likwiduje odbicia światła, dzięki czemu wzrasta jakość widzenia zwłaszcza podczas uprawiania sportów halowych – w sztucznym świetle.
  • Odporność na tłuszcz i brud – powłoka bardzo istotna w warunkach uprawiania sportów zespołowych. Ciągłe narażenie na kontakt z potem, kurzem wymaga szczególnej ochrony w tym zakresie.
  • Odporne na zarysowania –  bardzo często zdarza się, że przechowujemy okulary sportowe w złych warunkach. Wrzucenie okularów bez etui do torby sportowej naraża soczewki korekcyjne na zarysowania. Oczywiście o okulary korekcyjne należy szczególnie dbać i zawsze przechowywać w specjalnym etui, jednak dzięki tej powłoce jest szansa na wydłużoną trwałość soczewek korekcyjnych.
  • Właściwości antystatyczne – odporne na kurz. Uprawiając sporty indywidualne typu: bieganie, rower narażamy nasze okulary na zabrudzenia takie jak m.in. kurz. Soczewki w sportowym PAKIECIE BRĄZOWYM minimalizują możliwość “przyciągania” kurzu przez soczewki. Dzięki temu łatwiej i sprawniej można wyczyścić okulary sportowe po użytkowani
  • Odporne na wodę – podczas uprawiania sportu, narażeni jesteśmy na warunki atmosferyczne w tym deszcz czy mgłę, dlatego w polecanych przez nas soczewkach znajdą Państwo powłokę hydrofobową uodparniającą soczewki min. na ślady deszczu. Po wyschnięciu nie będzie plam po kroplach wody, dzięki czemu zapewniamy sobie lepszy komfort widzenia.
  • Łatwe czyszczenie –  możliwe jest dzięki kolejnej warstwie znajdującej się na powierzchni soczewek tzw. powłoce oleofobowej, dzięki, której czyszczenie soczewek staje się proste, zabrudzenia w łatwy sposób mogą być usunięte, a na powierzchni soczewek nie pozostają trudne do usunięcia smugi.