Pakiet złoty

PAKIET ZŁOTY

PAKIET ZŁOTY  jest to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie wyjątkowy komfort w najlepszej cenie.

Soczewki jakie Otrzymujesz w tym pakiecie to w pełni zindywidualizowany produkt dla najbardziej wymagającego użytkownika

Oprócz komfortowego uwzględnienia krzywizny oprawy zapewnimy Ci szerokie pole widzenia Jest ono niezwykle ważne podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów.  PAKIET ZŁOTY stworzyliśmy po to, aby użytkowanie okularów korekcyjnych sportowych było niezwykle wygodne i przede wszystkim bezpieczne.

PAKIET ZŁOTY:

  • Szerokie pole widzenia – soczewki dedykowane, produkowane na indywidualne zamówienie dla Klienta. Podczas produkcji brane są pod uwagę nie tylko parametry korekcji użytkownika ale  kształt i nachylenie oprawy względem oka. W połączeniu z technologią FREE FORM zmniejszającą zniekształcenia peryferyjne Gwarantuje to doskonałe widzenie na większej powierzchni soczewki. Szczególnie ważne w trakcie uprawiania sportów wymagających szerokiego pola widzenia i nagłych ruchów: tenis, kolarstwo, squash.
  • Uwzględnia krzywiznę opraw sportowych – oprawy sportowe posiadają dużą krzywiznę, aby skutecznie chronić nasz wzrok oraz zapewniać komfort widzenia. Dlatego tak ważne jest użycie technologii FREE FORM.  To cyfrowy system obliczeniowy stosowany podczas obróbki soczewek. Technologia FREE FORM pozwala na dokładne widzenie bez względu na kształt oprawy.
  • Powłoka antyrefleksyjna – likwiduje odbicia światła, dzięki czemu wzrasta jakość widzenia zwłaszcza podczas uprawiania sportów halowych – w sztucznym świetle.
  • Odporność na tłuszcz i brud – powłoka bardzo istotna w warunkach uprawiania sportów zespołowych. Ciągłe narażenie na kontakt z potem, kurzem wymaga szczególnej ochrony w tym zakresie.
  • Odporne na zarysowania –  powłoka pozwala przedłużyć trwałość soczewki, dzięki niej jest ona odporna na drobne zarysowania, które mogą powstać w wyniku codziennego użytkowania okularów.
  • Właściwości antystatyczne – uprawiając sporty indywidualne typu: bieganie, rower narażamy nasze okulary na zabrudzenia takie jak pył czy kurz. Specjalna powłoka minimalizuje „przyciąganie” kurzu przez soczewki. Dzięki niej łatwiej i sprawniej można wyczyścić okulary sportowe po użytkowaniu. 
  • Odporne na wodę – podczas uprawiania sportu, narażeni jesteśmy na warunki atmosferyczne w tym deszcz czy mgłę, dlatego w polecanych przez nas soczewkach znajdą Państwo powłokę uodparniającą soczewki na ślady deszczu. Po wyschnięciu nie będzie plam po kroplach wody, dzięki czemu zapewniamy sobie lepszy komfort widzenia. Soczewki z powłoką hydrofobową będą szybciej odparowywać podczas różnic temperatur.
  • Łatwe czyszczenie – dzięki powyższym powłokom  pielęgnacja i czyszczenie soczewek będzie dużo łatwiejsze a na ich powierzchni nie pozostaną trudne smugi.