Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Okulary Przeciwsłoneczne dla Dzieci

Bardzo często pamiętamy o okularach przeciwsłonecznych dla siebie, jednak zapominamy o zakupie okularów przeciwsłonecznych dla dzieci.

Często widzi się obraz rodziców spędzających czas na plaży w okularach przeciwsłonecznych oraz ich dzieci, które mrużą oczy. Argumenty jakie tłumaczą brak okularów przeciwsłonecznych u dzieci są najczęściej nielogiczne i zdecydowanie nieprzekonujące. Oto najczęstsze z nich:

szkoda pieniędzy, dziecko zgubi okulary przeciwsłoneczne, dziecko wyrośnie i kupimy mu okulary przeciwsłoneczne dziecięce jak już będzie starsze, zniszczy swoje okulary dziecięce.

Zobacz więcej…

Okulary Przeciwsłoneczne dla Dzieci – dlaczego warto?

1. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci nie będą zgubione, jeśli zadbamy o odpowiednie akcesoria typu taśmy neoprenowe, specjalne gumki przytrzymujące okulary lub sznureczek do okularów. Dziecko nie zgubi swoich okularów przeciwsłonecznych, jeśli będzie widziało ulgę dla oczu podczas noszenia okularów przeciwsłonecznych.

2. Okulary dziecięce przeciwsłoneczne są takim samym niezbędnym elementem podczas przebywania na słońcu jak kremy z filtrem, czapka ochronna.

3. Dziecko potrafi zniszczyć zabawki, ale nie zakładaj, że zniszczy okulary przeciwsłoneczne. Jeśli Twój syn/córka zauważy poprawę widzenia w okularach przeciwsłonecznych w trudnych, słonecznych warunkach, z pewnością nie zechce zdejmować czy też niszczyć okularów.

Jakie i gdzie wybrać okulary przeciwsłoneczne dla dziecka?

Zacznijmy od stwierdzenia, gdzie nie kupować okularów dziecięcych przeciwsłonecznych.

Z całą pewnością nie powinniśmy ich kupować na bazarach, stojakach ustawionych przy plaży, od sprzedawców pamiątek, którzy mają w swojej ofercie również materace dmuchane i akcesoria plażowe. Okulary przeciwsłoneczne, które tam kupisz, z całą pewnością nie będą miały odpowiedniej ochrony UV, która jest podstawą w ochronie zdrowia oczu dziecka.

Dobre okulary dziecięce przeciwsłoneczne kupisz w salonie optycznym Weryfikując taki salon optyczny w internecie można również w bardzo bezpieczny sposób kupić okulary dziecięce przeciwsłoneczne online.

Najczęściej spotykane i najbardziej popularne znajdziesz wśród takich marek jak: Solano Kids, Goggle Kids, Hello Kitty, Tonny Kids, MEXX, H.I.S, FRESCO, Ray Ban.

Filter Products Showing all 5 results
Sort By
Price
Categories
Filter selected
1. Wybierz rodzaj okularów
2. Wprowadź dane z recepty
Oko prawe
Sfera
Cylinder
Oko lewe
Sfera
Cylinder
Jeśli Twoja wada wzroku wykracza poza zakres sfera -/+ 4 oraz cylinder 2.0 dioptrii, prześlij nam receptę, by otrzymać indywidualną wycenę (max 3 mb).
Proszę uzupełnić Imię, nazwisko oraz nr telefonu
Załącz plik
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych i akceptuję Politykę Prywatności Okularove.pl
Proszę zaznaczyć regulamin
3. Wprowadź odległość źrenic (PD)
Lewe
Prawe
Nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź jak zmierzyć odległość źrenic (PD) lub zadzwoń 609 880 860
4. Wybierz szkła
PAKIET
PRZECIWSŁONECZNY
Barwione - przeciwsłoneczne
Ochrona przed promieniowaniem UV - filtr UV
Odporne na zarysowania
Trzy kolory do wyboru: czarny, brązowy, szary
189,00 zł 189
Masz pytania? Zadzwoń!

609 880 860
PODSUMOWANIE
Solano SS 50055
Oprawka:
Pakiet:
Wybierz pakiet
Łączna cena:
Wybierz pakiet
Proszę wybrać pakiet
Proszę wybrać odległość źrenic
Proszę wybrać rodzaj okularów
Proszę wybrać prawą oś
Proszę wybrać lewą oś
Proszę wybrać odległości źrenic