Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Okulary Przeciwsłoneczne dla Dzieci

Bardzo często pamiętamy o okularach przeciwsłonecznych dla siebie, jednak zapominamy o zakupie okularów przeciwsłonecznych dla dzieci.

Często widzi się obraz rodziców spędzających czas na plaży w okularach przeciwsłonecznych oraz ich dzieci, które mrużą oczy. Argumenty jakie tłumaczą brak okularów przeciwsłonecznych u dzieci są najczęściej nielogiczne i zdecydowanie nieprzekonujące. Oto najczęstsze z nich:

szkoda pieniędzy, dziecko zgubi okulary przeciwsłoneczne, dziecko wyrośnie i kupimy mu okulary przeciwsłoneczne dziecięce jak już będzie starsze, zniszczy swoje okulary dziecięce.

Zobacz więcej…

Okulary Przeciwsłoneczne dla Dzieci – dlaczego warto?

1. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci nie będą zgubione, jeśli zadbamy o odpowiednie akcesoria typu taśmy neoprenowe, specjalne gumki przytrzymujące okulary lub sznureczek do okularów. Dziecko nie zgubi swoich okularów przeciwsłonecznych, jeśli będzie widziało ulgę dla oczu podczas noszenia okularów przeciwsłonecznych.

2. Okulary dziecięce przeciwsłoneczne są takim samym niezbędnym elementem podczas przebywania na słońcu jak kremy z filtrem, czapka ochronna.

3. Dziecko potrafi zniszczyć zabawki, ale nie zakładaj, że zniszczy okulary przeciwsłoneczne. Jeśli Twój syn/córka zauważy poprawę widzenia w okularach przeciwsłonecznych w trudnych, słonecznych warunkach, z pewnością nie zechce zdejmować czy też niszczyć okularów.

Jakie i gdzie wybrać okulary przeciwsłoneczne dla dziecka?

Zacznijmy od stwierdzenia, gdzie nie kupować okularów dziecięcych przeciwsłonecznych.

Z całą pewnością nie powinniśmy ich kupować na bazarach, stojakach ustawionych przy plaży, od sprzedawców pamiątek, którzy mają w swojej ofercie również materace dmuchane i akcesoria plażowe. Okulary przeciwsłoneczne, które tam kupisz, z całą pewnością nie będą miały odpowiedniej ochrony UV, która jest podstawą w ochronie zdrowia oczu dziecka.

Dobre okulary dziecięce przeciwsłoneczne kupisz w salonie optycznym Weryfikując taki salon optyczny w internecie można również w bardzo bezpieczny sposób kupić okulary dziecięce przeciwsłoneczne online.

Najczęściej spotykane i najbardziej popularne znajdziesz wśród takich marek jak: Solano Kids, Goggle Kids, Hello Kitty, Tonny Kids, MEXX, H.I.S, FRESCO, Ray Ban.