Okulary korekcyjne męskie

Okulary korekcyjne dla mężczyzn

Męskie oprawy do okularów korekcyjnych możesz kupić w różnych przedziałach cenowych i w różnej jakości. Optyk online daje Ci ogromne możliwości zakupu wymarzonych okularów bez wychodzenia z domu.

Zobacz więcej…

Męskie Okulary korekcyjne – jakie oprawki wybrać?

Męskie oprawki korekcyjne w dzisiejszych czasach nie zawsze będą miały stonowane kolory i spokojny design. Ogranicza nas tylko wyobraźnia projektantów mody okularowej.

W Okularove.pl znajdziesz okulary męskie – klasyki jak Ray Ban, Emporio Armani, oraz Marc O’Polo. Zadowolony z wyboru okularów męskich korekcyjnych będzie również młody nowoczesny mężczyzna mając do wyboru takie marki jak: Solano, Belutti, Tommy Hilfiger, Humphrey’s i Tonny.

Okulary korekcyjne męskie z tworzywa – doskonale pasują do garnituru i na wieczorne wyjście. Bardzo charakterystyczne, mocno podkreślając stylizację. Najbardziej charakterystyczne i znane, to oprawy marki Ray Ban.

Okulary korekcyjne męskie metalowe – delikatniejsze niż tworzywo, dla osób, które nie lubią bardzo mocnego designu okularowego. Często występują jako oprawy z montażem soczewek na żyłkę – brak dolnej części oprawy, przez co są lekkie i komfortowe w użytkowaniu. Proponowane marki w tym designie to Marc O’Polo i Emporio Armani.

Okulary korekcyjne dla mężczyzn – wybieramy soczewki okularowe

W wyborze soczewek okularowych do okularów męskich powinien pomóc Ci optyk. Jeśli dokonujesz zakupu za pomocą platformy – Okularove.pl, zadzwoń i dopytaj eksperta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Soczewki, które powinny być cieńsze niż standard to soczewki tzw. wysokoindeksowe: indeks 1,5 oznacza podstawową grubość soczewki, indeks 1,6 to już soczewka pocieniona, indeks 1,67 i 1,74 to soczewki o bardzo dużym stopniu wycienienia.

Powłoki antyrefleksyjne specjalne – warto mieć świadomość, że oprócz standardowych powłok uszlachetniających takich jak SHMC, Stay Clean, Ideal Max UV, Diament, Super Aqua Plus (nazwy różne u producentów) są jeszcze powłoki specjalne.

Do takich z pewnością należy powłoka redukująca tzw. światło niebieskie. Powłoka ta jest zalecana dla osób pracujących przy komputerach, tabletach, smartfonach oraz w sztucznym LEDowym oświetleniu. Ta specjalna powłoka antyrefleksyjna w zależności od firmy może mieć nazwy: Led Control, Blue Control, Crizal Prevenzia, Ideal Max Blue UV.