Oprawki Guess

Oprawki Guess – moda wprost z Ameryki

Na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, czterech pochodzących z Algierii braci – Georg, Paul, Maurice i Armand Marciano – powołało do życia przedsiębiorstwo odzieżowe Guess. Marka szybko zyskała ogólnoświatową popularność, proponując modne kolekcje ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Guess zasłynął przede wszystkim z produkcji odzieży jeansowej – designerskiej i wyróżniającej się na tle obowiązujących w danym czasie trendów. Poza ubraniami, istotnymi elementami produktów oferowanych przez tę amerykańską firmę stały się także różnorodne akcesoria modowe, buty, perfumy, zegarki, biżuteria oraz okulary Guess.

Zobacz więcej…

Dla ceniących indywidualność

Już od samego początku akcesoria, np. oprawki Guess, odznaczały się na tle innych kolekcji królujących w świecie mody.

Guess stawia na fasony i trendy, które pozwalają każdemu podkreślić jego wyjątkowy i indywidualny styl. Markę reklamują znane supermodelki i aktorki, prezentując się także na co dzień w ubraniach i okularach Guess. Warto tu wspomnieć chociażby takie nazwiska jak: Naomi Campbell, Carla Bruni, Claudia Shiffer, Paris Hilton czy Drew Barrymore.

W oprawkach Guess doskonale czują się te osoby, które cenią sobie modny wygląd i niebanalne wzornictwo.

Nasze propozycje

Oferujemy szereg różnorodnych modeli okularów Guess – zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Każda para jest sygnowana charakterystycznym logo marki. Wzornictwo okularów nawiązuje do trendów nowoczesnych, a także czerpie z najlepszych klasycznych wzorców.

Proponujemy oprawki Guess dedykowane paniom, niezależnie od wieku. Marka zadbała o to, by wśród jej kolekcji idealne okulary znalazły dla siebie nie tylko nastolatki i młode kobiety, ale także panie dojrzałe, pewne siebie i swojej kobiecości.

Również mężczyźni mogą wybierać propozycje spośród bogatej oferty oprawek Guess, dedykowanych specjalnie dla nich.

Jeśli i Ty pragniesz mieć okulary Guess, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi w naszym sklepie kolekcjami tej marki!