Oprawki Aviator

Oprawki pilotki z militarną nutą

Oprawki pilotki stały się już ikoną stylu. Historia tego modelu sięga początków dwudziestego wieku i designu okularów, jakie zaprojektowane zostały dla pilotów amerykańskich sił powietrznych.

Wyjątkowe wzornictwo opraw pilotek sprawiło, że szybko przestały być jedynie elementem wojskowego ekwipunku, a zagościły na stałe w świecie mody, ciesząc się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń. Pokochały je również gwiazdy show-biznesu. W okularach pilotkach często pokazują się m. in. Brad Pitt, Angelina Jolie, Hilary Duft czy Megan Fox.

Zobacz więcej…

Modny dodatek do codziennych stylizacji

Okulary pilotki, zwane także aviatorami, wyróżniają się charakterystycznym kształtem – dużymi szkłami zwężającymi się ku dolnej, zewnętrznej części oprawek.

Nie ma chyba obecnie bardziej rozpoznawalnego i kultowego modelu okularów niż oprawki pilotki. Swoją wielką popularność niewątpliwe zdobyły one dzięki uniwersalnemu zastosowaniu. Okulary te pasują do różnorodnych stylizacji – i tych casualowych, na co dzień, jak i tych eleganckich i biznesowych. Bezdyskusyjnie pilotki powinny być nieodłącznym elementem mody nawiązującej do stylu militarnego.

Co więcej, aviatory są odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, więc niezależnie od płci każdy może znaleźć wśród nich model pasujący do swojego wizerunku.

Nasza oferta

Wśród dostępnych propozycji znajdziesz okulary pilotki, stworzone z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. Tego typu oprawki idealnie nadają się nie tylko do szkieł korekcyjnych, ale także do okularów przeciwsłonecznych oraz przeciwsłoneczneych korekcyjnych. Osobom ceniącym klasyczne rozwiązania, polecamy oprawki pilotki w ponadczasowych kolorach – czarnym, brązowym czy złotym. Tym, którzy lubią wyróżniać się z tłumu i wprowadzać wyraziste elementy do swojego wizerunku, z pewnością do gustu przypadną z kolei barwne oprawki w połączeniu z kolorowymi szkłami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oferowanych przez nas okularów pilotek! Jeśli masz do nas jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy.