Dla mężczyzn

Okulary Dla mężczyzn

Światowe marki producentów okularów mają w swojej ofercie ogromny wybór okularów męskich. TommyHilfiger stawia na klasykę, podobnie Ray Ban, Guess i Emporio Armani. Marc O’Polo zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami i nowym designem. Humphrey’s, Solano i Belutti natomiast stanowią modną ofertę na każdą kieszeń okularnika.

Zobacz więcej…

Okulary męskie – zakup okularów online w Okularove

Jeśli decydujesz się na zakup okularów męskich online, pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

– oprawka okularowa męska, którą nosisz da Tobie podpowiedź jaki powinieneś mieć rozmiar okularów.

– recepta na okulary – jeśli nie wiesz, czy wybrane przez Ciebie okulary męskie będą dobre dla Twojej korekcji wzroku, skontaktuj się z nami. Nasz optyk z pewnością podpowie Ci właściwe rozwiązania.

Okulary sportowe dla mężczyzn

Coraz więcej na rynku optycznym pojawia się okularów męskich sportowych. Każda dyscyplina ma swoje preferencje w zakresie stosowania opraw okularowych ochronnych i okularów sportowych korekcyjnych.

Zupełnie inne okulary sportowe męskie będziemy wybierać do sportów zespołowych, a inne do sportów indywidualnych.

Kupując okulary sportowe pamiętać należy, aby soczewki korekcyjne były elastyczne, odporne na uderzenia i pęknięcia. Takie soczewki zagwarantuje Ci firma Hoya w soczewkach o nazwie PNX, z dodatkową powłoką HVL – chroniącą okulary przed zaparowaniem i zarysowaniem. Sprawdź naszą ofertę dla sportowców.

Męskie oprawy okularowe – z tworzywa czy metalowe?

Plastikowe okulary męskie są bardziej widoczne i mają wyrazisty charakter, nadają powagi i dostojności lub mogą być oryginalne – podkreślające charakter – ważny będzie kolor oprawek. Metalowe okulary męskie są klasyczne, mniej widoczne i najczęściej lżejsze niż plastikowe.

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie już upatrzonej dla siebie oprawki – napisz do nas – zamówimy ją dla Ciebie w najlepszej cenie!

Okularove – to optyk online, który powstał po to, abyś otrzymał najwyższej jakości oprawki okularowe i okulary w najlepszej cenie.