Oprawki Ray Ban damskie

Oprawki Ray Ban damskie – ponadczasowy styl i elegancja

Jeśli poszukujesz wyjątkowych rozwiązań podkreślających Twój wygląd oraz osobowość, zainwestuj w okulary Ray Ban dla kobiet. Stanowią one synonim dobrego gustu. Doskonale komponują się z wieloma stylizacjami. Mogą je nosić panie w każdym wieku. Marka cieszy się światową sławą, a na rynku jest obecna od 1937 r.

Choć początkowo produkty były kierowane dla mężczyzn, z czasem zaczęły się pojawiać także na twarzach pań. Po okulary Ray Ban damskie sięgają gwiazdy znane z telewizji i pierwszych stron gazet, np. Jennifer Aniston, Rihanna, Victoria Beckham. Artykuły są wybierane przez wiele osób doceniających ich ponadczasowość i nieprzeciętność.

Za najpopularniejsze modele oprawek Ray Ban dla kobiet uchodzą Aviator, a także Clubmaster, Wayfarer.

Zobacz więcej…

Dobierz soczewki do okularów Ray Ban dla kobiet

Towary włoskiego producenta wyróżniają się także niesamowitymi soczewkami, które w oprawkach Ray Ban damskich stosuje się od 1953 r. Należą do nich szkła G-15 o zielonym odcieniu. Absorbują one 85% widocznego światła, a jednocześnie blokują niebieskie promienie, zapewniając wysoki kontrast.

Do charakterystycznych soczewek używanych w okularach Ray Ban damskich zaliczają się też modele B-15 o ciepłej, brązowej barwie, które poprawiają ostrość obrazu przy słabym oświetleniu. Szkła dostępne są w wersjach jednokolorowej oraz mirror (tzw. lustrzanki).

Chętnie wybierane są też oprawki Ray Ban dla kobiet wypełnione soczewkami gradalnymi, które składają się z warstwy ciemniejszej i jaśniejszej. Takie połączenie stanowi doskonałą ochronę przed słońcem.

Ogromny wybór okularów Ray Ban damskich

Asortyment artykułów włoskiego producenta cechuje się mnogością wzorów, kolorów i form. Okulary Ray Ban damskie zostały wykonane z trwałych i lekkich materiałów, np. tytanu, acetatu, metalu, nylonu.

Do wyboru są rozmaite kształty, m.in. owalne, prostokątne, kwadratowe, okrągłe. Dzięki temu bez trudu dopasujesz wariant dla siebie. Na uwagę zasługuje też różnorodność oprawek Ray Ban dla kobiet (pełne, bezramkowe, półramkowe). Wiele osób decyduje się na personalizację modeli, aby dobrać rozwiązanie do indywidualnego stylu. Okulary Ray Ban dla kobiet można nabyć w wersji z polaryzacją, co wpływa na zredukowanie odblasków i zmniejszenie męczliwości oczu.

Oprawki Ray Ban dla kobiet – sprawdź promocje i najnowsze modele

Dbamy o to, by zapewnić modne i niepowtarzalne artykuły, dlatego na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o nowe kolekcje okularów Ray Ban dla kobiet. Interesujemy się też modą. To sprawia, że proponowane przez nas towary charakteryzują się oryginalnym designem i estetycznymi wykończeniami. W prowadzonym przez nas sklepie znajdują się także liczne promocje, co pozwala na zakup oprawek Ray Ban damskich w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszym portfolio. Jeśli nie wiesz, co wybrać, chętnie udzielimy Ci potrzebnych informacji i wytłumaczymy, na jakie parametry należy zwrócić uwagę. Jesteśmy przekonani, że oprawki Ray Ban damskie to doskonała inwestycja.

Filter Products Showing 1 - 12 of 15 results
Sort By
Price
Categories
Filter selected
1. Wybierz rodzaj okularów
2. Wprowadź dane z recepty
Oko prawe
Sfera
Cylinder
Oko lewe
Sfera
Cylinder
Jeśli Twoja wada wzroku wykracza poza zakres sfera -/+ 4 oraz cylinder 2.0 dioptrii, prześlij nam receptę, by otrzymać indywidualną wycenę (max 3 mb).
Proszę uzupełnić Imię, nazwisko oraz nr telefonu
Załącz plik
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych i akceptuję Politykę Prywatności Okularove.pl
Proszę zaznaczyć regulamin
3. Wprowadź odległość źrenic (PD)
Lewe
Prawe
Nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź jak zmierzyć odległość źrenic (PD) lub zadzwoń 609 880 860
4. Wybierz szkła
PAKIET
PODSTAWOWY
Powłoka antyrefleksyjna
Odporne na zarysowania
Odporne na wodę
99,00 zł 99
PAKIET
KOMFORT
Powłoka antyrefleksyjna
Odporne na zarysowania
Odporne na wodę
Odporne na tłuszcz i brud
Właściwości antystatyczne
Łatwe czyszczenie
139,00 zł 139
PAKIET
PREMIUM
Cieńsze o 25%
Powłoka antyrefleksyjna
Odporne na zarysowania
Odporne na wodę
Odporne na tłuszcz i brud
Właściwości antystatyczne
Łatwe czyszczenie
Ochrona przed promieniowaniem UV - filtr UV
249,00 zł 249
PAKIET
PREMIUM BLUE
Filtr niebieski - powłoka antyrefleksyjna - ochrona przed światłem niebieskim - do pracy przy komputerze, tablecie, smarfonie
Odporne na zarysowania
Odporne na wodę
Odporne na tłuszcz i brud
Właściwości antystatyczne
Łatwe czyszczenie
Ochrona przed promieniowaniem UV - filtr UV
239,00 zł 239
Masz pytania? Zadzwoń!

609 880 860
PODSUMOWANIE
Ray-Ban® 6489 2970
Oprawka:
Pakiet:
Wybierz pakiet
Łączna cena:
Wybierz pakiet
Proszę wybrać pakiet
Proszę wybrać odległość źrenic
Proszę wybrać rodzaj okularów
Proszę wybrać prawą oś
Proszę wybrać lewą oś
Proszę wybrać odległości źrenic