Okulary przeciwsłoneczne damskie

Okulary dla kobiet przeciwsłoneczne

Cudowny słoneczny temat nie tylko na lato. Niewiele osób wie, że okulary przeciwsłoneczne niezbędne są również zimą.

Jakie damskie okulary przeciwsłoneczne wybrać?

Damskie okulary przeciwsłoneczne mają swoje miejsce w stałych dyskusjach: czy kupować u optyka czy nie? Oczywiście, że u optyka!.

W okularach przeciwsłonecznych z niesprawdzonego źródła brakuje tak bardzo podstawowego parametru jakim jest filtr UV.

W okularach za kilkanaście złotych z pewnością nie ma szans, aby taki filtr był w soczewkach przeciwsłonecznych. Wybierając okulary przeciwsłoneczne internecie, zwróć szczególną uwagę nie tylko na design ale przede wszystkim ich jakość. Proponowane przez nas marki damskich okularów przeciwsłonecznych to oprócz Vogue i Ray Ban również znane wszystkim Solano, Belutti, Tonny, Mocoa, Via Roma, Deframe.

Zobacz więcej…

Okulary Przeciwsłoneczne dla kobiet – rodzaje

Okulary przeciwsłoneczne dla kobiet mogą być klasyczne, np. w stylu Ray Ban Aviator, Vogue Eyewear. Charakteryzują się one bardzo eleganckim designem.

Wśród okularów przeciwsłonecznych sportowych też rozróżniamy okulary damskie – są to mniejsze rozmiary, inne kolory niż w przypadku męskich. Sportowe modele przeciwsłoneczne marek Solano, Belutti, Goggle proponuje nasz optyk online – Okularove

Uniwersalne okulary przeciwsłoneczne charakteryzują się tym, że pasują zarówno kobietom jak i mężczyznom. Typowym przykładem tego typu opraw okularowych jest Aviator marki Ray Ban.

Okulary Polaryzacyjne damskie czy lustrzanki?

Soczewki w okularach przeciwsłonecznych bywają typowo przeciwsłoneczne w kategorii 3 lub delikatnie zabarwione – na lekkie zachmurzenie.

Okulary damskie polaryzacyjne przydają się kobietom kierującym pojazdy, niezbędne podczas przebywania nad wodą i na stoku narciarskim.

Powłoka lustrzana w okularach przeciwsłonecznych dodaje im nie tylko charakteru sportowego, bardzo często eleganckie damskie okulary przeciwsłoneczne posiadają właśnie taką powłokę.