Oprawki Belutti

Oprawki Belutti

Okulary Belutti to jak sama nazwa mówi marka o włoskich korzeniach, która swoją ofertę kieruje do wszystkich chcących się cieszyć najmodniejszymi okularami w przystępnych cenach. Asortyment tej marki jest bardzo szeroki. Znajdziemy w nim zarówno modele ultradelikatne, subtelne, z romantycznym zacięciem, jak oprawy mocne, kocie i dominujące. Każda miłośniczka mody, może być pewna, że oprawki Belutti to kwintesencja stylu i najbardziej aktualnych trendów.

Nie należy zapominać, że Belutti, to również szerokie spektrum modeli męskich. Również tutaj możemy wybierać wśród nieco łagodniejszych, metalowych modeli jak i opraw wykonanych z tworzywa. W najnowszych kolekcjach znajdziemy mnóstwo klasycznych, prostokątnych modeli, w których tak dobrze czuje się większość mężczyzn.

Zobacz więcej…

Okulary Belutti przeciwsłoneczne

Osobną grupą produktów są bardzo popularne od kilku sezonów okulary z dodatkowymi nakładkami przeciwsłonecznymi doczepianymi na magnes. Dzięki temu zyskujemy dodatkową funkcję w okularach i w czasie słonecznych dni, w mgnieniu oka, nasze korekcyjne okulary zamieniają się w okulary przeciwsłoneczne z korekcją. Wyjątkową zaletą tych opraw jest rodzaj materiału, z którego zostały one wykonane. Modele te cechuje wyjątkowo niska waga i bardzo duża elastyczność.
W ofercie tej marki znajdziemy również szeroki wybór modeli typowo przeciwsłonecznych, które cechuje nienaganne wykonanie i wyjątkowy design inspirowany zawsze najnowszymi trendami ze światowych wybiegów mody. Oprawki Belutti wykorzystywały do swoich stylizacji takie blogerki jak Paula Jagodzińska, czy też Karolina Cajmel.

Okulary korekcyjne Belutti

Optyk online okularove daje możliwość zakupu oprawek tej marki wraz z dobranymi indywidualnie soczewkami korekcyjnymi. Osobom spędzającym wiele godzin przed komputerem polecamy szczególnie soczewki z filtrem niebieskim, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Okulary Belutti z tworzywa wraz z soczewkami z redukcją grubości świetnie sprawdzą się przy nieco większych wadach wzroku, gdyż dzięki lżejszym i cieńszym soczewkom okulary zyskają bardzo estetyczny wygląd. Warto również pamiętać, że do większości modeli Belutti istnieje możliwość wstawienia soczewek korekcyjnych, przeciwsłonecznych, dzięki czemu poza stylowym wyglądem zyskujemy również ostre, komfortowe widzenie w słoneczne dni oraz ochronę przed UV.