Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne damskie

Okulary Damskie Korekcyjne Przeciwsłoneczne

Okulary damskie powinny być przede wszystkim wygodne, jednak nie zapominajmy o tym że każda kobieta chce dobrze wyglądać również mając na sobie okulary korekcyjne damskie.

Klienci bardzo często nie zdają sobie sprawy z możliwości wykonania tego typu okularów. Jednak jeśli raz spróbują, nie wyobrażają sobie życia bez nich.

Zobacz więcej…

Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne – wybieramy oprawę.

W przypadku okularów przeciwsłonecznych z korekcją istotna jest dla nas – optyka – informacja o wartości korekcji wzroku. To jest podstawa do tego, abyśmy mogli zaproponować odpowiednią oprawę do okularów przeciwsłonecznych z korekcją.

Zdecydowanie najlepiej sprawdzą się fasony niesportowe o prostym profilu oprawki korekcyjnej.

Najczęściej wybierane marki opraw okularowych przeciwsłonecznych z korekcją to Tommy Hilfiger, Vogue, Guess, Emporio Armani, Marc O’Polo, Solano, Mocoa, Tony oraz Belutti i Ray Ban. Te ostatnie stanowią absolutną klasykę.

Zamawiając oprawki i szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych online pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu rozmiarów, abyś miał pewność, że zamawiasz właściwy produkt.

Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne – wybieramy soczewki.

Soczewki przeciwsłoneczne korekcyjne oferowane są przez wszystkich producentów soczewek okularowych. Firmy takie jak Essilor, Seiko, Shamir, Jai Kudo, Hoya oraz polscy producenci JZO i Szajna mają w swojej ofercie soczewki korekcyjne barwione.

W okularach przeciwsłonecznych można montować soczewki korekcyjne zabarwione na dowolny kolor, z powłokami antyrefleksyjnymi i lustrzanymi. Kupując okulary online dopytaj również o soczewki korekcyjne z polaryzacją. Sprawdzą się podczas plażowania nad wodą.

Damskie okulary korekcyjne przeciwsłoneczne spełnią swoją rolę, kiedy masz je na sobie w słoneczny dzień prowadząc auto, spotykając się z przyjaciółmi i podczas przebywania na świeżym powietrzu: spacer, bieganie.

Pamiętam o opcji okularów tzw. fotochromowych, czyli takich szkłach, które zaciemniają się pod wpływem ekspozycji na słońce. Tu też mamy możliwość montażu różnego rodzaju soczewek – również lustrzanych. Zalecamy korzystanie z technologii Transitions – tego typu produkt bardzo szybko odbarwia się do przejrzystej soczewki w pomieszczeniach. Zapomnij o starej technologii i okularach na stałe delikatnie przyciemnionych – w kolorze brąz. Dziś nowa technologia pozwala nawet na posiadanie szkieł Transitions, które zaciemniać się będą również w aucie – czyli technologii Transitions XTRActive. Zapytaj nas – zespół Okularove – o indywidualną wycenę dla potrzeb Twojej korekcji.