Oprawki Solano męskie

Sięgnij po modne oprawki Solano męskie

Odpowiednio dobrane okulary wpływają nie tylko na poprawę wzroku, ale stanowią również element estetyczny. Projektanci prześcigają się w tworzeniu stylowych, a zarazem wytrzymałych i lekkich rozwiązań. Do chętnie kupowanych modeli zaliczają się oprawki Solano dla mężczyzn. Są one dostępne w wielu kolorach i charakteryzują się rozmaitymi kształtami.

Popularnością cieszą się artykuły owalne, okrągłe, kwadratowe. Do wyboru są także modele pełne, półramkowe. Produkty cechują się niepowtarzalnym designem, a ogromny wybór oprawek Solano męskich sprawia, że z łatwością można znaleźć wariant podkreślający rysy twarzy.

Zobacz więcej…

Innowacyjne technologie w okularach Solano dla mężczyzn

W okularach Solano męskich można zastosować nowoczesne technologie. Na uwagę zasługują różne warianty soczewek korekcyjnych.

Po polikarbonowe sięgają osoby aktywne, którym zależy na bardzo dobrej ochronie. Doskonałym rozwiązaniem są też soczewki polaryzacyjne blokujące odblaski i zapewniające wysoką przejrzystość obrazu, a także szkła fotochromowe, które zmieniają stopień zabarwienia w zależności od oświetlenia. Okulary Solano męskie posiadają rozmaite warianty powłok, m.in. Flash Mirror (tzw. lustrzanki).

Rewelacyjna jakość wykonania oprawek Solano dla mężczyzn

Należy podkreślić, że okulary Solano dla mężczyzn wytworzono z wysokiej klasy materiałów, takich jak: odporny na korozję monel, trwały ultem, lekki i hipoalergiczny TR 90 (wyprodukowany na bazie nylonu), termoplastyczny TPEE, wytrzymały poliwęglan oraz carbone i elastyczny acetate.

Do cienkich ramek najczęściej stosuje się metal. Tak szeroki asortyment ułatwia dobór produktów do potrzeb. Artykuły Solano są niezwykle wygodne. Sięgają po nie osoby, które nie uznają kompromisów – szukają eleganckich i jednocześnie doskonałych jakościowo oprawek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Chętnie pomożemy w wyborze optymalnego modelu.