Oprawki z nakładkami

Okulary z nakładkami

Oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi to jeden z największych hitów ostatnich czasów. Oprawy 2w1 pełnią funkcję zarówno klasycznych korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych okularów z Twoją wadą wzroku. Jest to rozwiązanie, na które czekało wielu młodych i aktywnych ludzi. Nakładka, którą doczepia się do ramki za pomocą magnesów ukrytych w materiale, wygląda bardzo estetycznie i w niczym nie przypomina clipów na widełkach, których dawniej używali nasi dziadkowie. Zawarty w nakładce filtr UV400 zapewnia oczom pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym zapobiegając tym samym procesom starzenia się wzroku. Polaryzacja jako dodatkowy filtr podnosi kontrast, poprawiając jakość widzenia oraz redukując męczące dla oka refleksy i odblaski.

Zobacz więcej…

Lekkie i wytrzymałe nakładki przeciwsłoneczne

Oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi występują zarówno w wersji plastikowej – bardziej dominującej i mocniej zarysowanej na twarzy, jak i metalowej – subtelniejszej i delikatniejszej. Plastikowe oprawy z nakładkami przeciwsłonecznymi bardzo często wykonane są z ultemu – bardzo elastycznego i wytrzymałego materiału. Dzięki jego niezwykłym właściwościom modele z clipami są bardzo lekkie i zapewniają wysoki komfort użytkowania, nawet podczas długotrwałego noszenia okularów. Oprawy metalowe typu CLIP-ON to oprawy wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantującej trwałość i funkcjonalność fasonów.

Szeroki wybór okularów z nakładkami przeciwsłonecznymi

Połączenie dwóch par okularów w jedną to nie tylko zaoszczędzenie miejsca w damskiej torebce czy męskiej kieszeni, ale przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Wśród oferty opraw CLIP-ON znajdują się modele damskie, męskie, uniwersalne oraz dziecięce. Różnorodność kształtów, fasonów i kolorów sprawia, że oprawy z nakładkami przeciwsłonecznymi podbijają serca okularników w każdym wieku. Nie ma znaczenia, czy szukasz stonowanych opraw w klasycznym, prostokątnym wydaniu, czy może okrągłych modeli w żywej kolorystyce. Znajdziesz je u nas! Twój optyk ma w swojej ofercie najnowsze kolekcje opraw z nakładkami takich producentów jak Solano, Belutti, Tonny, Kwiat czy Orange.