Oprawki Belutti damskie

Dlaczego warto wybierać okulary Belutti damskie?

Belutti to marka o włoskich korzeniach, której misją jest tworzenie niebanalnych, a przy tym doskonale wykonanych oprawek dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wszystkie modele zostały zaprojektowane z sercem i niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu bardzo często stają się znakiem rozpoznawczym noszącej je osoby.

Zobacz więcej…

Okulary Belutti dla kobiet wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Do produkcji poszczególnych modeli wykorzystywana jest między innymi hipoalergiczna stal nierdzewna oraz tworzywa sztuczne o doskonałych parametrach. Okulary Belutti damskie najczęściej wykonuje się z acetatu – pochodnej plastiku, która słynie z odporności na uszkodzenia, a także długotrwałego połysku. Przy odpowiedniej obróbce tworzywo może uzyskać matową powierzchnię przypominającą drewno. Dzięki zastosowanej technologii i doborowi materiałów oprawki Belutti damskie są lekkie, a przy tym niemal niewyczuwalne podczas codziennego noszenia.

Oprawki Belutti dla kobiet nowoczesnych i eleganckich

Oferujemy wybór najciekawszych okularów damskich Belutti, wśród których znajdują się modele klasyczne, ale też te nieco bardziej odważne. Wszystkie z nich mają za zadanie dodawać spojrzeniu głębi oraz podkreślać kobiecą naturę. Oprawki Belutti dla kobiet mogą stanowić wyrazisty, przyciągający spojrzenia akcent lub delikatną ozdobę twarzy. Wybór zależy od kształtu głowy, urody, ale też preferencji.
Okulary dla kobiet to także sposób na podkreślenie stylu – inne sprawdzą się u romantyczki, a inne w przypadku odważnej kobiety biznesu. Niezależnie od wybranego modelu można mieć pewność, że okulary Belutti dla kobiet przygotowano z dbałością o detale. Połyskujące zauszniki, subtelnie zarysowane logo firmy czy harmonijne połączenie różnych materiałów – to właśnie szczegóły wybranych modeli damskich oprawek decydują o ich sukcesie. Bardzo ważną kwestią jest także dobór kolorystyki okularów do typu urody. Oprawki Belutti damskie występują między innymi w klasycznych odcieniach brązu i czerni, a niektóre pokrywa precyzyjny deseń.