Oprawki okrągłe męskie

Oprawki okrągłe męskie

Okulary okrągłe dla mężczyzn to wbrew pozorom najbardziej klasyczny ze wszystkich modeli. Pierwsze oprawki były właśnie w tym kształcie i znane są ludziom już od czasów starożytności.

Oprawki okrągłe męskie przez ostatnie lata zostały zastąpione przez bardziej kanciaste modele, jednak obecnie producenci coraz chętniej do nich wracają i stale rośnie zainteresowanie modelami o nieco bardziej obłym kształcie.

Przed dokonaniem wyboru zdecydowanie warto rozważyć także egzemplarze okularów okrągłych męskich.

Zobacz więcej…

Oprawki okrągłe dla mężczyzn — komu pasują?

Chociaż wielu ludzi może wzbraniać się przed wyborem oprawek okrągłych dla mężczyzn, pasują one naprawdę wielu osobom. Twarze panów często są dosyć kanciaste i pociągłe, dlatego dobrze wyglądają w okularach okrągłych męskich.

Oprawki o zaokrąglonym kształcie mogą odstraszać tych, którzy mają nieco bardziej pulchne policzki, jednak wśród okularów okrągłych dla mężczyzn znajdują się egzemplarze, które i na nich będą dobrze wyglądać. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór oprawek okrągłych męskich, spośród których każdy powinien znaleźć trafioną propozycję.

Okulary okrągłe męskie — modny element ubioru

Okulary okrągłe dla mężczyzn na nowo pojawiły się na salonach. Pierwszym skojarzeniem z oprawkami okrągłymi męskimi jest dla wielu osób John Lennon, który rozpropagował noszony przez siebie model.

Charakteryzował się on bardzo mocno zaokrąglonym kształtem i stosunkowo niewielkimi szkłami. Obecnie na rynku optycznym dostępnych jest znacznie więcej rodzajów okularów okrągłych dla mężczyzn.

Okulary okrągłe męskie noszą zazwyczaj panowie, którzy interesują się modą i lubią się wyróżniać. Oprawki okrągłe dla mężczyzn to dobra propozycja dla osób odważnych i chcących świadomie podkreślać atuty swojej urody i indywidualny styl.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oprawek okrągłych dla mężczyzn, a także innych modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Posiadamy również szereg propozycji dla kobiet i dzieci.

Filter Products Showing all 9 results
Sort By
Price
Categories
Filter selected
1. Wybierz rodzaj okularów
2. Wprowadź dane z recepty
Oko prawe
Sfera
Cylinder
Oko lewe
Sfera
Cylinder
Jeśli Twoja wada wzroku wykracza poza zakres sfera -/+ 4 oraz cylinder 2.0 dioptrii, prześlij nam receptę, by otrzymać indywidualną wycenę (max 3 mb).
Proszę uzupełnić Imię, nazwisko oraz nr telefonu
Załącz plik
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych i akceptuję Politykę Prywatności Okularove.pl
Proszę zaznaczyć regulamin
3. Wprowadź odległość źrenic (PD)
Lewe
Prawe
Nie wiesz jak to zrobić? Sprawdź jak zmierzyć odległość źrenic (PD) lub zadzwoń 609 880 860
4. Wybierz szkła
PAKIET
PRZECIWSŁONECZNY
Barwione - przeciwsłoneczne
Ochrona przed promieniowaniem UV - filtr UV
Odporne na zarysowania
Trzy kolory do wyboru: czarny, brązowy, szary
189,00 zł 189
Masz pytania? Zadzwoń!

609 880 860
PODSUMOWANIE
Solano SS 20734 B
Oprawka:
Pakiet:
Wybierz pakiet
Łączna cena:
Wybierz pakiet
Proszę wybrać pakiet
Proszę wybrać odległość źrenic
Proszę wybrać rodzaj okularów
Proszę wybrać prawą oś
Proszę wybrać lewą oś
Proszę wybrać odległości źrenic