Okulary korekcyjne damskie

Okulary korekcyjne dla kobiet

W zakresie okularów korekcyjnych dla kobiet warto wiedzieć, że przy wyborze ważne są dane z recepty, czyli to jaką masz korekcję i jakie soczewki okularowe będą dla Ciebie najlepsze soczewki okularowe.

Jeśli nie wiesz, jakie oprawki okularowe damskie będą dobre dla Twojej korekcji wzroku, skontaktuj się z nami a nasz optyk online poprowadzi Cię za rękę podczas całej procedury zakupowej.

Okulary korekcyjne dla kobiet to temat rzeka – my stawiamy na takie marki jak: Tonny Hilfiger, Ray Ban, Vogue, Guess, Emporio Armani, Marc O”Polo i inne bardzo znane jak np. Belutti, Solano, czy Tonny.

Zobacz więcej…

Damskie okulary korekcyjne z tworzywa (plastikowe)

Od kilku lat nieustająca moda na oprawki okularowe z tworzywa daje nam niemalże nieograniczone możliwości w wyborze kolorów, fasonów, stylów w branży optycznej.

Okulary korekcyjne damskie nie muszą być wcale nudne. Kolorowe oprawy z acetatu, ultemu, grylamidu i poliwęglanu kuszą nas swoimi właściwościami, estetyką i lekkością. Oprawy damskie z tworzywa dają pełen komfort kobietom o dużej korekcji wzroku. W okularach plastikowych grubość soczewki okularowej w prosty sposób można ukryć dzięki doświadczeniu naszego optyka i nowoczesnej pracowni optycznej.

Damskie oprawki korekcyjne metalowe

W tej kategorii znajdują się wszystkie oprawy delikatne. Metal, tytan, stainless steel to materiały, z których można wykonać doskonałe, niemal artystyczne damskie oprawki okularowe.

Oprawki metalowe damskie mogą być pełne (oprawa dokoła soczewki) i z montażem na żyłkę (podkreślona górna krawędź).

W przypadku opraw delikatnych, z widoczną soczewką, mając sporą korekcję wzroku, warto stosować soczewki korekcyjne wysokoindeksowe, czyli tzw. wycieniane – są one nie tylko cieńsze ale również lżejsze

Takie soczewki w swojej ofercie ma nasz optyk online, czyli Okularove W naszej ofercie znajdziesz soczewki okularowe takich producentów jak: Hoya (soczewki Eyas, Eynoa), Essilor, oraz krajowi wiodący na rynku producenci: JZO, czy Szajna.

Damskie okulary korekcyjne bezramkowe – „patentki”

To najbardziej delikatne i subtelne damskie oprawy okularowe korekcyjne.

Zamawiając okulary korekcyjne bezramkowe, koniecznie powinnaś mieć na uwadze, aby soczewki do nich były z poliwęglanu lub z materiału Trivex. W ofercie firmy Hoya możesz je u nas zamówić pod nazwą PNX z różnymi powłokami antyrelfeksyjnymi, np. HVL (wielowarstwowy o wydłużonej gwarancji) albo HVL Blue Control dla osób spędzających sporo czasu przed komputerem. Jest to produkt wyceniany indywidualnie na zlecenie Klienta. Eksperci Okularove odpowiedzą na wszelkie pytania.