Oprawki Aviator damskie

Oprawki pilotki damskie

Wybór odpowiednich oprawek okularów to bardzo istotna kwestia, wpływająca nie tylko na wygląd, ale również na komfort osoby, która będzie je nosiła. Rynek optyczny oferuje ogromną liczbę oprawek metalowych, plastikowych i tytanowych w różnym kształcie czy kolorze.

Na szczególną uwagę zasługują oprawki pilotki dla kobiet ceniących sobie modny design i ponadczasowy styl. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór damskich oprawek pilotek, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością i trwałością, a przede wszystkim tym, że zawsze są modne.

Zobacz więcej…

Okulary pilotki dla kobiet – szyk i styl

W damskich okularach pilotkach pokazują się największe światowe gwiazdy. Od wielu lat ten model oprawek o charakterystycznym i rozpoznawalnym kształcie utrzymuje się w czołówce najmodniejszych dodatków, wykorzystywanych do podkreślenia indywidualnego stylu.

Ponieważ pierwotnie były zaprojektowane dla wojskowych pilotów, są niezwykle wygodne i doskonale chronią oczy, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą widoczność. Prosty, klasyczny kształt oprawek jest uwielbiany zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety, którym dodają szyku i charakteru.

W naszym sklepie kupisz klasyczne okulary pilotki damskie przeciwsłoneczne o różnych kolorach soczewek, a także modele wyposażone w szkła korekcyjne oraz „zerówki”. Każda kobieta, która chce wyglądać gustownie i nietuzinkowo, na pewno znajdzie u nas produkt, który podkreśli jej urodę i zwiększy komfort widzenia oraz ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Okulary pilotki przeznaczone dla kobiet charakteryzują się zdecydowanym, ale jednocześnie finezyjnym kształtem, współgrającym z delikatnymi rysami damskiej twarzy. Są idealnym dopełnieniem wielu oryginalnych stylizacji, stanowiąc przysłowiową „kropkę nad i”, przyciągającą wzrok i intrygującą otoczenie.

Okulary przeciwsłoneczne – pilotki z charakterem

Choć pierwsze okulary pilotki miały soczewki w charakterystycznym zielonym kolorze, dziś produkuje się je w wielu różnych odcieniach. Dzięki temu można komponować wybrane soczewki z dowolnymi oprawkami pilotkami dla kobiet, uzyskując fantastyczne efekty.

Lustrzana powłoka w zdecydowanym kolorze doda pazura, a cieniowana soczewka odrobinę romantyzmu. Przeciwsłoneczne pilotki to niezbędny gadżet w torebce każdej prawdziwej pasjonatki mody!